Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про встановлення вимог до ПАТ "ДАТ "ЧОРНОМОРНАФТОГАЗ" щодо провадження інших, видів діяльності, Національна комісія, що здійснює держав

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 • 13.12.2012  № 167-р
 • Про встановлення вимог до ПАТ "ДАТ "ЧОРНОМОРНАФТОГАЗ" щодо провадження інших, крім ліцензованих, видів діяльності

  Відповідно до Закону України "Про природні монополії" ( 1682-14 ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ трубопроводами( z0026-10 ), затверджених постановою НКРЕ від 13.01.2010 № 9, Порядку встановлення вимог до ліцензіатів з розподілу природного і нафтового газу, з транспортування природного і нафтового газу магістральними трубопроводами( z1076-06 ), з транспортування нафти та нафтопродуктів магістральними трубопроводами, з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами, з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами щодо провадження інших, крім ліцензованих, видів діяльності, затвердженого постановою НКРЕ від 11.09.2006 № 1182, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ВИРІШИЛА:

  1. Установити до ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДЕРЖАВНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЧОРНОМОРНАФТОГАЗ" (далі — ПАТ "ДАТ "ЧОРНОМОРНАФТОГАЗ"), ліцензіата з транспортування природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ трубопроводами та зі зберігання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ, при провадженні ним інших, крім ліцензованих, видів діяльності, а саме виробництво та постачання теплової енергії (код за КВЕД 35.30 — постачання пари, гарячої води та кондиційованого повітря), такі вимоги:

  а) вести бухгалтерський облік інших видів діяльності окремо від обліку ліцензованої діяльності;

  б) щоквартально надавати до відділу НКРЕ у Автономній Республіці Крим звіти про надходження та використання коштів з інших видів діяльності для здійснення контролю за виконанням установлених НКРЕ вимог;

  в) зобов’язати ліцензіата при провадженні інших, крім ліцензованих, видів діяльності не допускати зловживання монопольним становищем, яке займає ліцензіат на ринку природної монополії, щодо споживачів та суб’єктів господарювання на інших ринках;

  г) провадити інші, крім ліцензованих, види діяльності лише у разі беззбитковості кожного з них.

  2. Рекомендувати ПАТ "ДАТ "ЧОРНОМОРНАФТОГАЗ" використовувати прибуток, отриманий від інших видів діяльності, крім видів діяльності, що підлягають ліцензуванню та тих, що відносяться до природних монополій, на збільшення фінансування заходів, спрямованих на розвиток та покращення технічного стану газових мереж і модернізацію систем обліку газу.

  3. Відділу НКРЕ у Автономній Республіці Крим інформувати Комісію у разі виявлення фактів невиконання ліцензіатом установлених вимог або збитковості інших, крім ліцензованих, видів діяльності (на підставі звітів, які надає ліцензіат).

  Голова Комісії

  С. Тітенко


   

  Про встановлення вимог до ПАТ ДАТ ЧОРНОМОРНАФТОГАЗ ..., автор —
  Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 8. Отзывов пользователей: 4.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}