Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про внесення змін до Норми забезпечення меблями, інвентарем і предметами господарського призначення спеціально відведених місць для тимчасового триман

СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ Центральне управління

НАКАЗ

 • 07.11.2012  № 505
 • Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 5 грудня 2012 р. за № 2032/22344

  Про внесення змін до Норми забезпечення меблями, інвентарем і предметами господарського призначення спеціально відведених місць для тимчасового тримання (ізоляторів тимчасового тримання) Служби безпеки України

  Відповідно до статті 10 Закону України "Про Службу безпеки України" ( 2229-12 ), розділу ІІ Положення про порядок комплектування, матеріально-технічного, військового та фінансового забезпечення Служби безпеки України( 2231-12 ), затвердженого Постановою Верховної Ради України від 25 березня 1992 року № 2231-ХІІ, з метою врегулювання питання забезпечення меблями спеціально відведених місць для тимчасового тримання (ізоляторів тимчасового тримання) Служби безпеки України НАКАЗУЮ:

  1. Розділ І "Камера приміщення камерного типу" Норми забезпечення меблями, інвентарем і предметами господарського призначення спеціально відведених місць для тимчасового тримання (ізоляторів тимчасового тримання) Служби безпеки України( z1341-10 ), затвердженої наказом Центрального управління Служби безпеки України від 6 грудня 2010 року № 619, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 24 грудня 2010 року за № 1341/18636, доповнити позицією такого змісту:

  "

 • 13
 • Стіл для приймання їжі (закріплений до підлоги)

 • шт.
 • 1

  ".

  2. Начальнику Департаменту господарського забезпечення Служби безпеки України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

  3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  4. З цим наказом ознайомити особовий склад Служби безпеки України в частині, що стосується.

  Голова Служби

  І. Калінін


   

  Про внесення змін до Норми забезпечення меблями, інвентарем ..., автор —
  Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}