Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про надання роз'яснення (щодо форми письмового зобов'язання громадян про зворотне ввезення/вивезення товарів), Державна митна служба України

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

  • 03.12.2012 № 11.1/1.2-12.1/13589-ЕП
  • Начальникам митниць

    Про надання роз'яснення

    У зв'язку із запитами митних органів стосовно надання роз'яснення щодо форми письмового зобов'язання громадян про зворотне ввезення/вивезення товарів повідомляємо.

    Переміщення громадянами товарів через митний кордон України, умовою якого є надання митному органу письмового зобов'язання про зворотне ввезення/вивезення товарів (у тому числі транспортних засобів особистого користування), здійснюється відповідно до положень розділу XII Митного кодексу України від 13.03.2012 № 4495-VI( 4495г-17 ) /зі змінами/ (далі — Кодекс), а саме:

    пункту 3 частини четвертої статті 371( 4495г-17 ) і статті 372 Кодексу( 4495г-17 ) (тимчасове вивезення товарів громадянами-резидентами);

    частини третьої статті 380 Кодексу( 4495г-17 ) (тимчасове ввезення транспортних засобів особистого користування громадянами-резидентами).

    Оскільки положення розділу XII Кодексу( 4495г-17 ), які містять норми щодо надання громадянами письмових зобов'язань про зворотне ввезення/вивезення товарів, не передбачають видання нормативно-правового акта, що випливає із цих норм і яким можуть встановлюватися форми таких зобов'язань, вважаємо за можливе при здійсненні пропуску через митний кордон України товарів у порядку, передбаченому для громадян, письмовим зобов'язанням про зворотне ввезення/вивезення товарів вважати відповідний запис, вчинений громадянином у митній декларації для письмового декларування товарів, що переміщуються через митний кордон України громадянами для особистих, сімейних та інших потреб, не пов'язаних з провадженням підприємницької діяльності, у якій цим громадянином задекларовані товари (у тому числі транспортні засоби особистого користування), що переміщуються через митний кордон України з метою тимчасового ввезення/вивезення, і завірена копія якої залишається в справах митного органу.

    Т. в.о. Голови Служби

    О. М. Дороховський

    WEB MD Office "НПО Поверхность", www.master-d.com.ua


     

    Про надання роз'яснення (щодо форми письмового зобов'язання ..., автор —
    Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 10. Отзывов пользователей: 4.

    Еще новости


    Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
    Подняться вверх, к началу страницы