Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про залучення позик від Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського співтовариства з атомної енергії для реалізації інвестиційного

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 7 листопада 2012 р. № 1013-р Київ

Про залучення позик від Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського співтовариства з атомної енергії для реалізації інвестиційного проекту "Комплексна (зведена) програма підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій"

1. Визнати за доцільне залучення позик від Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського співтовариства з атомної енергії для реалізації інвестиційного проекту "Комплексна (зведена) програма підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій" (далі — позики) в розмірі 600 млн. євро в рівних частинах.

2. Міністерству фінансів, Міністерству енергетики та вугільної промисловості, Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, укласти з державним підприємством "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" договір про надання субкредиту, передбачивши в ньому вид забезпечення виконання зобов’язань підприємством з обслуговування та погашення позик у розмірі 600 млн. євро.

Розмір плати за надання кредиту зазначеному підприємству становить 0,2 відсотка річних вибраної та непогашеної суми позик.

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 27


 

Про залучення позик від Європейського банку реконструкції ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}