Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про встановлення вимог до ДТГО "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" щодо провадження інших, видів діяльності, Національна комісія, що здійснює державне рег

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 • 29.11.2012  № 154-р
 • Про встановлення вимог до ДТГО "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" щодо провадження інших, крім ліцензованих, видів діяльності

  Відповідно до Закону України "Про природні монополії" ( 1682-14 ), Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 ( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами( z0408-96 ), затверджених постановою НКРЕ від 13.06.96 № 15, Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ( z0433-96 ), затверджених постановою НКРЕ від 13.06.96 № 15/1, Порядку встановлення вимог до ліцензіатів з розподілу природного і нафтового газу ( z1076-06 ), з транспортування природного і нафтового газу магістральними трубопроводами, з транспортування нафти та нафтопродуктів магістральними трубопроводами, з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами, з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами щодо провадження інших, крім ліцензованих, видів діяльності, затвердженого постановою НКРЕ від 11.09.2006 № 1182, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики ВИРІШИЛА:

  1. Установити до ДЕРЖАВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНО-ГАЛУЗЕВОГО ОБ’ЄДНАННЯ "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" (далі — ДТГО "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"), ліцензіата з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, при провадженні ним інших, крім ліцензованих, видів діяльності, а саме: виробництво залізничних локомотивів та рухомого складу; ремонт і технічне обслуговування інших транспортних засобів; будівництво споруд електропостачання та телекомунікацій; будівництво мостів і тунелів; будівництво залізниць і метрополітену (у т. ч. будівництво доріг); роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами; діяльність засобів розміщування на період відпустки та іншого тимчасового проживання (оздоровчі комплекси); діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування; пасажирський залізничний транспорт міжміського сполучення; вантажний залізничний транспорт; допоміжне обслуговування наземного транспорту; діяльність із керування комп'ютерним устаткуванням (інформаційно-обчислювальний центр); стоматологічна практика; інша діяльність у сфері спорту, такі вимоги:

  а) вести бухгалтерський облік інших видів діяльності окремо від обліку ліцензованої діяльності;

  б) щоквартально надавати до відділу НКРЕ у Львівській області звіти про надходження та використання коштів з інших видів діяльності для здійснення контролю за виконанням установлених НКРЕ вимог;

  в) зобов’язати ліцензіата при провадженні інших, крім ліцензованих, видів діяльності не допускати зловживання монопольним становищем, яке займає ліцензіат на ринку природної монополії, щодо споживачів та суб’єктів господарювання на інших ринках;

  г) провадити інші, крім ліцензованих, види діяльності лише у разі беззбитковості кожного з них.

  2. Рекомендувати ДТГО "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" використовувати прибуток, отриманий від інших видів діяльності, крім видів діяльності, що підлягають ліцензуванню та належать до природних монополій, на збільшення фінансування заходів, спрямованих на покращення технічного стану електромереж та модернізацію засобів обліку електричної енергії.

  3. Відділу НКРЕ у Львівській області інформувати Комісію у разі виявлення фактів невиконання ліцензіатом установлених вимог або збитковості інших, крім ліцензованих, видів діяльності (на підставі звітів, які надає ліцензіат).

  4. Відмовити ДТГО "ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" у встановленні вимог щодо провадження ним інших, крім ліцензованих, видів діяльності, а саме: виробництво іншого верхнього одягу; виготовлення виробів із бетону для будівництва; надання послуг щодо догляду із забезпеченням проживання для осіб похилого віку та інвалідів; діяльність кафе; будівництво житлових і нежитлових будівель у зв’язку із збитковістю цих видів діяльності.

  Голова Комісії

  С. Тітенко


   

  Про встановлення вимог до ДТГО ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ ..., автор —
  Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы