Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Щодо практичного застосування окремих вимог порядку проведення валютно-обмінних операцій, Національний банк України

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

  • 13.11.2012  № 29-113/11351
  • Генеральний департамент грошово-кредитної політики

    Територіальним управлінням Національного банку України, банкам України, Незалежній асоціації банків України, Асоціації українських банків, Українському кредитно-банківському союзу, Приватному акціонерному товариству "Українська фінансова група", Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта", ТОВ "Фінансова компанія "Вікторія", ТОВ "Фінансова установа "ГГЛА"

    Щодо практичного застосування окремих вимог порядку проведення валютно-обмінних операцій

    Національний банк України у зв'язку із запитами банків щодо деяких практичних аспектів застосування вимог Інструкції про порядок організації та здійснення валютно-обмінних операцій на території України( z0021-03 ), затвердженої постановою Правління Національного банку України від 12.12.2002 № 502, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 14.01.2003 за № 21/7342 (далі — Інструкція), повідомляє таке.

    Відповідно до абзацу третього пункту 6.5 глави 6 Інструкції ( z0021-03 ) під час здійснення операцій з видачі фізичним особам — нерезидентам гривень через програмно-технічні комплекси самообслуговування (далі — ПТКС) на території України за платіжними картками міжнародних платіжних систем зворотний обмін невикористаних гривень здійснюють лише каси того банку (фінансової установи), якому належить ПТКС, на підставі квитанції ПТКС, яка має містити назву (код) іноземної валюти відшкодування.

    У випадку, коли банк (фінансова установа) здійснює операції зворотного обміну на підставі квитанції ПТКС, іноземною валютою відшкодування банку-еквайра за операціями з видачі фізичним особам — нерезидентам за платіжними картками міжнародних платіжних систем, емітованими банками-нерезидентами, є та валюта, яку відшкодовує банку міжнародна платіжна система.

    Директор Генерального департаменту грошово-кредитної політики

    О. А. Щербакова


     

    Щодо практичного застосування окремих вимог порядку ..., автор —
    Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

    Еще новости


    Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
    Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}