Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Національній академії медичних наук на 2012 рік, Кабінет Міністрів України

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24 жовтня 2012 р. № 812-р Київ

Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Національній академії медичних наук на 2012 рік

1. Здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Національній академії медичних наук на 2012 рік у загальному фонді державного бюджету( 4282-17 ), перерозподіл видатків у сумі 17000 тис. гривень шляхом зменшення обсягу видатків розвитку за програмою 6561850 "Будівництво, реконструкція, капітальний ремонт та придбання обладнання для об'єктів, що відносяться до сфери управління Національної академії медичних наук України" та збільшення обсягу видатків споживання за програмою 6561060 "Діагностика і лікування захворювань із впровадженням експериментальних та нових медичних технологій, спеціалізована консультативно-поліклінічна допомога, що надається науково-дослідними установами Національної академії медичних наук України".

2. Міністерству фінансів внести після погодження в установленому порядку Національною академією медичних наук перерозподілу видатків державного бюджету, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету відповідні зміни до розпису державного бюджету.

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70


 

Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}