Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Щодо строків транзитних перевезень, Державна митна служба України

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

  • 29.08.2012  № 12/2-12.4/2788-ЕП
  • Керівникам митниць

    Щодо строків транзитних перевезень

    У зв'язку з запитами митних органів стосовно встановлення строків транзитних перевезень повідомляємо наступне.

    Строки транзитних перевезень в залежності від видів транспорту встановлені положеннями ст. 95 Митного кодексу України( 4495б-17 ) (далі — МКУ). При цьому, строки транзитних перевезень залежать виключно від виду транспорту та не залежать від наявності або відсутності товару, що перевозиться таким транспортом, належності транспортного засобу приватній особі тощо.

    При перевезені товарів автомобільним транспортом строк перевезення встановлюється в розмірі 10 діб. У разі переміщення товарів в зоні діяльності одного митного органу строк транзитного перевезення встановлено в розмірі 5 діб.

    Положеннями ст. 549 МКУ( 4495д-17 ) встановлено, що митниця є митним органом, який у зоні своєї діяльності забезпечує виконання завдань, покладених на митну службу України.

    Положеннями ст. 547 МКУ( 4495д-17 ) встановлено, що митний пост є митним органом, який входить до складу митниці як відокремлений структурний підрозділ i в зоні своєї діяльності забезпечує виконання завдань, покладених на митну службу України.

    Із урахуванням цього митний пост в першу чергу є структурним підрозділом митниці, i лише після цього окремим митним органом. Відповідно, під час перевезень товарів автомобільним транспортом між структурними підрозділами однієї митниці, у тому числі між митними постами, встановлений строк транзитного перевезень — 5 діб.

    До строків, зазначених у статті 95 МКУ( 4495б-17 ), не включається:

    1) час дії обставин, зазначених у статті 192( 4495б-17 ) цього Кодексу;

    2) час зберігання товарів під митним контролем (за умови інформування митного органу, який контролює їх переміщення);

    3) час, необхідний для здійснення інших операцій з товарами, у випадках, передбачених цим розділом (за умови інформування митного органу, який контролює переміщення цих товарів).

    Положеннями ст. 192 "Заходи, що вживаються у разі аварії чи дії обставин непереборної сили під час перевезення товарів" МКУ ( 4495б-17 ) встановлено, що якщо під час перевезення товарів транспортний засіб внаслідок аварії або дії обставин непереборної сили не зміг прибути до митного органу призначення, допускається вивантаження товарів в іншому місці. При цьому перевізник зобов'язаний:

    1) вжити всіх необхідних заходів для забезпечення збереження товарів та недопущення будь-якого їх використання;

    2) терміново повідомити найближчий митний орган про обставини події, місцезнаходження товарів i транспортного засобу.

    Звертаємо Вашу увагу на те, що положеннями МКУ( 4495-17 ) продовження строку транзитного перевезення не передбачено.

    Заступник  директора Департаменту

    А.I. Сербайло

    WEB MD Office "НПО Поверхность", www.master-d.com.ua


     

    Щодо строків транзитних перевезень, Державна митна ..., автор —
    Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

    Еще новости


    Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
    Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}