Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про скасування реєстрації кандидата у народні депутати України Ліпкана А.В., включеного до виборчого списку Партії регіонів у загальнодержавному багат

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

 • від 10 серпня 2012 року № 264
 • Про скасування реєстрації кандидата у народні депутати України Ліпкана А. В., включеного до виборчого списку Партії регіонів у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі

  До Центральної виборчої комісії 8 серпня 2012 року надійшла заява кандидата у народні депутата України Ліпкана Анатолія Васильовича, включеного до виборчого списку Партії регіонів у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі під № 173, про відмову балотуватися кандидатом у народні депутати України на виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

  Розглянувши зазначену заяву, Центральна виборча комісія встановила.

  Згідно з пунктом 1 частини четвертої статті 61 Закону України( 4061-17 ) "Про вибори народних депутатів України" Центральна виборча комісія приймає рішення про скасування реєстрації кандидата у народні депутати України в разі звернення кандидата у народні депутати України не пізніш як за дванадцять днів до дня голосування із письмовою заявою про відмову балотуватися.

  Враховуючи викладене, відповідно до частин четвертої ( 4061-17 ) та шостої статті 61 Закону України( 4061-17 ) "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 — 13( 1932-15 ), пунктом 17 статті 19( 1932-15 ), частиною другою статті 27 Закону України( 1932-15 ) "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

  1. Скасувати реєстрацію кандидата у народні депутати України Ліпкана Анатолія Васильовича, включеного до виборчого списку ( v0180359-12 ) Партії регіонів у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі під № 173.

  2. Виключити Ліпкана Анатолія Васильовича з виборчого списку Партії регіонів у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

  3. Довести зміст цієї постанови до відома Ліпкана А. В., Партії регіонів та видати її копію представнику Партії регіонів у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.

  4. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

  Заступник Голови Центральної виборчої комісії

  А. МАГЕРА


   

  Про скасування реєстрації кандидата у народні депутати ..., автор —
  Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости

  Піди куди?
  00:15, 19.07.2012

  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}