Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про затвердження плану заходів на 2013 рік щодо реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року, Кабінет Міністрів Україн

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22 серпня 2012 р. № 627-р Київ

Про затвердження плану заходів на 2013 рік щодо реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року

Затвердити план заходів на 2013 рік щодо реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року, що додається.

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 71

ЗАТВЕРДЖЕНО розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2012 р. № 627-р

ПЛАН заходів на 2013 рік щодо реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року( 1001-2006-п )

1. Розробити:

1) проект Закону України "Про Загальнодержавну програму розвитку та реконструкції централізованих систем водовідведення населених пунктів України на 2013-2020 роки".

Мінрегіон.

Протягом року;

2) проект Закону України "Про Загальнодержавну програму поводження з відходами".

Мінприроди.

Протягом року;

3) регіональні програми розвитку та реконструкції централізованих систем водовідведення населених пунктів на 2013-2020 роки.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Мінрегіон.

Протягом шести місяців з дня набрання чинності Законом України "Про Загальнодержавну програму розвитку та реконструкції централізованих систем водовідведення населених пунктів України на 2013-2020 роки";

4) регіональні програми розвитку житлового будівництва на 2013 рік.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Мінрегіон.

I квартал;

5) регіональні програми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013-2016 роки.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, МНС.

I квартал;

6) проекти з енергоефективності та енергозбереження, які потребують першочергової реалізації в регіонах у 2014 році в рамках Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки( 243-2010-п ), затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2010 р. № 243.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, Держенергоефективності.

Протягом року.

2. Забезпечити:

1) проведення моніторингу показників розвитку регіонів, районів, міст республіканського (Автономної Республіки Крим) і обласного значення для визнання територій депресивними та розроблення програм подолання їх депресивності.

Мінекономрозвитку, Мінрегіон, Держстат, інші заінтересовані центральні органи виконавчої влади.

III квартал;

2) формування переліку інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Мінекономрозвитку, інші заінтересовані центральні органи виконавчої влади, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

До 1 серпня;

3) підготовку методичних матеріалів щодо запровадження середньострокового планування на рівні місцевих бюджетів, у тому числі для забезпечення впровадження програмно-цільового методу у бюджетному процесі.

Мінфін, Мінекономрозвитку, інші заінтересовані центральні органи виконавчої влади, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Протягом року;

4) створення єдиної бази даних та системи моніторингу проектів транскордонного та єврорегіонального співробітництва.

Мінекономрозвитку, Мінрегіон, МЗС, МНС, Адміністрація Держприкордонслужби, Мінінфраструктури, Держмитслужба, Держінвестпроект, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Севастопольська міська держадміністрації.

Протягом року;

5) проведення моніторингу та аналізу показників соціально-економічного розвитку малих міст і підготовку пропозицій щодо визначення шляхів розв'язання проблемних питань розвитку таких міст.

Мінекономрозвитку, Мінрегіон, Держстат, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Севастопольська міська держадміністрації.

III квартал;

6) виконання відповідно до компетенції угод щодо регіонального розвитку, укладених між Кабінетом Міністрів України та відповідними обласними радами, проведення моніторингу їх виконання, а також підготовку проектів угод щодо регіонального розвитку між Кабінетом Міністрів України та відповідними органами місцевого самоврядування.

Мінекономрозвитку, Мінрегіон, інші заінтересовані центральні та місцеві органи виконавчої влади.

Протягом року;

7) проведення інвентаризації туристичних ресурсів у регіонах.

Держтуризмкурорт, Мінінфраструктури, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Протягом року;

8) поширення інформації про туристичний та курортно-рекреаційний потенціал України на зовнішньому та внутрішньому туристичному ринку.

Держтуризмкурорт, Мінінфраструктури, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Протягом року;

9) вжиття заходів до інженерного захисту територій для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

МНС, Мінрегіон, інші заінтересовані центральні органи виконавчої влади, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Протягом року;

10) запобігання виникненню та ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на об'єктах і територіях, що характеризуються незадовільним техногенним та екологічним станом.

МНС, Міненерговугілля, Мінінфраструктури, інші заінтересовані центральні органи виконавчої влади, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

Протягом року;

 • 11) підвищення доступності та ефективності медичного обслуговування шляхом:
 • упровадження інституту сімейного лікаря та розвитку медичної інфраструктури в сільській місцевості.
 • МОЗ, Мінфін, Держінвестпроект, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

  Протягом року;

  створення мережі перинатальних центрів, підвищення рівня доступності та якості надання дітям та матерям медичної допомоги на всіх рівнях.

  МОЗ, Мінфін, Держінвестпроект, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

  Протягом року;

  впровадження ефективного механізму регулювання цін на окремі (соціально значущі) категорії лікарських засобів, посилення контролю за якістю і безпечністю лікарських засобів та виробів медичного призначення.

  МОЗ, Держлікслужба.

  Протягом року.

  3. Сприяти:

  1) працевлаштуванню безробітних громадян, зокрема молоді, шляхом забезпечення професійної орієнтації і навчання за спеціальностями, що відповідають потребам регіонального ринку праці.

  Мінсоцполітики, МОНмолодьспорт, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

  Протягом року;

  2) взаємодії органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з громадськими організаціями підприємців на умовах соціального партнерства.

  Держпідприємництво, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації.

  Протягом року;

  3) висвітленню у державних засобах масової інформації результатів реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року( 1001-2006-п ), затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2006 р. № 1001.

  Держкомтелерадіо.

  Протягом року.

  4. Опрацювати питання щодо вдосконалення механізму управління професійно-технічними навчальними закладами, зокрема передачі повноважень з їх управління органам місцевого самоврядування.

  МОНмолодьспорт, інші заінтересовані центральні та місцеві органи виконавчої влади.

  Протягом року.


   

  Про затвердження плану заходів на 2013 рік щодо реалізації ..., автор —
  Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}