Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про відмову у видачі ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

 • 26.07.2012  № 622
 • Про відмову у видачі ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку

  За підсумками розгляду заяви та документів, поданих до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на видачу ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з торгівлі цінними паперами, а саме брокерської діяльності, дилерської діяльності, відповідно до Порядку та умов видачі ліцензії на провадження окремих видів професійної діяльності на фондовому ринку, переоформлення ліцензії, видачі дубліката та копії ліцензії( z0890-06 ), затверджених рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 26.05.2006 № 345 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.07.2006 № 890/12764 (зі змінами) (далі — Порядок), НАКАЗУЮ:

  1. Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФОНДОВА КОМПАНІЯ "РУБІН" (21050, Вінницька обл., місто Вінниця, вулиця Архітектора Артинова, будинок 53, квартира 3; ідентифікаційний код юридичної особи 20115415) у видачі ліцензій на провадження професійної діяльності на фондовому ринку — діяльності з торгівлі цінними паперами, а саме брокерської діяльності, дилерської діяльності, на підставі підпункту 9.2 пункту 9 розділу IV Порядку( z0890-06 ) у зв'язку з невідповідністю заявника вимогам, установленим цим Порядком, зокрема, абзацу першому пункту 3 розділу I Порядку, а саме заявник повинен мати у власності або в користуванні нежитлове приміщення, у якому буде провадитись професійна діяльність на фондовому ринку. Так, технічний паспорт на садибний (індивідуальний) житловий будинок, розташований по вулиці Архітектора Артинова № 53, не свідчить, що зазначене приміщення є нежитловим.

  Крім того, у копії платіжного документа, що підтверджує внесення ТОВ "ФОНДОВА КОМПАНІЯ "РУБІН" плати за видачу ліцензії, відсутній код призначення платежу.

  2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на члена Комісії О. Тарасенка.

  Т. в.о. Голови Комісії

  О. Тарасенко


   

  Про відмову у видачі ліцензій на провадження професійної ..., автор —
  Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}