Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Щодо проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, Державна служба гірничого нагляду т

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ГІРНИЧОГО НАГЛЯДУ ТА ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

 • 22.06.2012  № 5131/0/13-9.1-9/6/12
 • Держгірпромнагляд України розглянув Ваше звернення щодо заходів по застосуванню затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 р. № 1232( 1232-2011-п ) Порядку проведення розслідувань та ведення обліку, нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві та повідомляє.

  Відповідно до рішення колегії Держгірпромнагляду від 29.02.2012 року управління організації державного нагляду в II кварталі 2012 року спланувало організацію проведення навчання інспекторського складу територіальних управлінь Держгірпромнагляду у зв'язку з набранням чинності Положення про організацію та здійснення державного гірничого нагляду, державного нагляду (контролю) у сфері промислової безпеки та охорони праці в системі Держгірпромнагляду України( z1531-11 ) та Порядку проведення розслідувань та ведення обліку, нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві( 1232-2011-п ).

  В квітні 2012 року до Голови Держгірпромнагляду України звернувся головний редактор журналу "Промислова безпека" А. Галач щодо прийняття у травні поточного року участі фахівцями Держгірпромнагляду в роботі семінару-практикуму "Особливості застосування нового Порядку розслідування та обліку нещасних випадків на виробництві" в м. Донецьку та м. Луганську. Слід зазначити, що участь в роботі вищезазначеного семінару-практикуму також брали фахівці-розробники від Міністерства охорони здоров'я України та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

  З метою залучення широкого кола осіб до існуючих проблем у сфері охорони праці як з ініціативи Держгірпромнагляду України, його територіальних управлінь, так і за зверненням соціальних партнерів, фізичних, юридичних осіб, органів місцевого самоврядування правоохоронних органів посадові особи Держгірпромнагляду, територіальних управлінь на безкоштовній основі беруть участь в таких організаційно-правових (освітньо-роз'яснювальних) заходах.

  Участь начальника управління організації державного нагляду М. Радіонова в семінарі-практикумі, організованому журналом "Промислова безпека" в м. Донецьк та м. Луганськ в травні поточного року, погоджено з керівництвом Держгірпромнагляду України.

  Начальникам територіального управління Держгірпромнагляду у Донецькій області та територіального управління Держгірпромнагляду у Луганській області було надано доручення щодо залучення до навчання керівного та інспекторського складу територіальних управлінь, а також посадових осіб структурних підрозділів управління, до функціональних обов'язків яких належить питання щодо здійснення державного нагляду, проведення спеціальних розслідувань нещасних випадків на виробництві.

  Вищезазначені заходи, пов'язані з охороною праці, проводились і в інших територіальних управліннях Держгірпромнагляду України, в тому числі і в територіальному управлінні Держгірпромнагляду у Київській області та м. Києві.

  Держгірпромнагляд України не володіє інформацією щодо участі наших працівників на комерційній основі в заходах, пов'язаних з охороною праці.

  На час підготовки та проведення семінару-практикуму пропозицій від інших організацій, юридичних та фізичних осіб з вищезазначеного питання до Держгірпромнагляду не надходило.

  З повагою,

  Заступник Голови

  С. В. Дунас

  {Все про охорону праці, 2012, 00, № 7}


   

  Щодо проведення розслідувань та ведення обліку нещасних ..., автор —
  Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 2. Отзывов пользователей: 2.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}