Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

передбачених у державному бюджеті для завершення спорудження житлових будинків у мм. Ковелі, Луганську та Хмельницькому, Кабінет Міністрів України

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА

від 18 липня 2012 р. № 639 Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для завершення спорудження житлових будинків у мм. Ковелі, Луганську та Хмельницькому

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України( 2456-17 ) Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для завершення спорудження житлових будинків у мм. Ковелі, Луганську та Хмельницькому, що додається.

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня  2012 р. № 639

ПОРЯДОК використання коштів, передбачених у державному бюджеті для завершення спорудження житлових будинків у мм. Ковелі, Луганську та Хмельницькому

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті для завершення спорудження житлових будинків у мм. Ковелі, Луганську та Хмельницькому (далі — бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів і відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінрегіон.

Розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачі бюджетних коштів визначаються головним розпорядником бюджетних коштів.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на завершення спорудження житлових будинків:

 • по вул. Ватутіна, 70б, у м. Ковелі — в обсязі 7 360 тис. гривень;
 • по вул. Генерала Лашина, 186, у м. Луганську — в обсязі 14 720 тис.;
 • по вул. Гастелло, 15, у м. Хмельницькому — в обсязі 7 600 тис. гривень.
 • 4. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

  Допускається співфінансування закупівлі за рахунок коштів місцевих бюджетів та/або коштів громадян, які придбали житло в об’єктах, що споруджуються.

  5. Після введення в експлуатацію житлових будинків, зазначених у пункті 3 цього Порядку, квартири передаються громадянам відповідно до договорів, укладених із забудовником, та кредитних договорів з Державною спеціалізованою фінансовою установою "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" або її регіональними управліннями.

  6. Видатки, пов’язані з фінансуванням об’єктів будівництва, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва( 1764-2001-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1764 (Офіційний вісник України, 2001 p., № 52, ст. 2374).

  7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

  8. Розпорядник бюджетних коштів нижчого рівня подає щомісяця до 2 числа наступного періоду Мінрегіону інформацію про використання бюджетних коштів.

  9. Мінрегіон інформує щомісяця до 5 числа наступного періоду Мінфін про використання бюджетних коштів.

  10. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.


   

  передбачених у державному бюджеті для завершення спорудження ..., автор —
  Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 7. Отзывов пользователей: 2.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}