Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про затвердження Порядку складання та подання запитів на публічну інформацію та їх форм, розпорядником якої є Державна пенітенціарна служба України, М

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 • 25.04.2012  № 653/5
 • Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 28 квітня 2012 р. за № 698/21011

  Про затвердження Порядку складання та подання запитів на публічну інформацію та їх форм, розпорядником якої є Державна пенітенціарна служба України

  З метою виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформац ( 2939-17 )ії» та Указу Президента України від 05 травня 2011 року № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації»( 547/2011 ) у Державній пенітенціарній службі України НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити:

  1.1. Порядок складання та подання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Державна пенітенціарна служба України ( z0698-12 ), що додається.

  1.2. Форми для подання запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є Державна пенітенціарна служба України ( z0698-12 ), що додаються.

  2. Департаменту взаємодії з органами влади (Зеркаль О. В.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади» ( 493/92 ).

  3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту взаємодії з органами влади (Зеркаль О. В.).

  4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  Міністр

  О. Лавринович

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства юстиції України 25.04.2012 № 653/5

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 28 квітня 2012 р. за № 698/21011

  ПОРЯДОК складання та подання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Державна пенітенціарна служба України

  1. Цей Порядок визначає механізм складення та подання запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є Державна пенітенціарна служба України.

  2. У цьому Порядку терміни вживаються у значенні, наведеному в Законі України «Про доступ до публічної інформації»( 2939-17 ).

  3. Доступ до публічної інформації, розпорядником якої є Державна пенітенціарна служби Україна, забезпечується шляхом надання інформації за запитами на отримання публічної інформації.

  4. Запитувачами публічної інформації відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»( 2939-17 ) є фізичні, юридичні особи та об'єднання громадян без статусу юридичної особи, крім суб'єктів владних повноважень, при здійсненні ними своїх функцій.

  5. Запитувач може звернутися до Державної пенітенціарної служби України із запитом на отримання публічної інформації незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

  6. Запит на отримання публічної інформації може бути індивідуальним або колективним.

  7. Запит на отримання публічної інформації подається до Державної пенітенціарної служби України в усній чи письмовій формі під час особистого прийому або шляхом надсилання поштою, телефаксом, електронною поштою або по телефону на вибір запитувача.

  8. Письмовий запит на отримання публічної інформації подається в довільній формі.

  9. Запит на інформацію повинен містити:

  прізвище, ім’я і по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу, адресу електронної пошти або номер засобу зв’язку (якщо такий є);

  загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);

 • підпис і дату (за умови подання письмового запиту).
 • 10. З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію запитувач може подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів.

  11. Форми запиту розміщуються на офіційному веб-сайті Державної пенітенціарної служби України та на інформаційних стендах у приймальні громадян Державної пенітенціарної служби України.

  12. У разі коли з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його оформлює відповідальна особа Державної пенітенціарної служби, що організовує роботу з питань запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Державна пенітенціарна служба, із зазначенням у запиті прізвища, імені, по батькові, контактного телефону та надає копію запиту особі, яка його подала.

  13. Під час подання запиту на інформацію запитувач зазначає зручну для нього форму отримання інформації.

  14. На вимогу запитувача на першому аркуші копії запиту проставляється відбиток штампа із зазначенням найменування Державної пенітенціарної служби України, дати надходження та вхідного номера запиту. Копія повертається запитувачу.

  Директор Департаменту взаємодії з органами влади

  О. В. Зеркаль

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства юстиції України 25.04.2012 № 653/5

  ФОРМА  ( z0698-12 BF44.doc ) для подання письмового запиту на отримання публічної інформації від фізичної особи( z0698-12 BF44.doc )

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства юстиції України 25.04.2012 № 653/5

  ФОРМА  ( z0698-12 BF45.doc ) для подання письмового запиту на отримання публічної інформації від юридичної особи та об’єднань громадян без статусу юридичної особи( z0698-12 BF45.doc )


   

  Про затвердження Порядку складання та подання запитів ..., автор —
  Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}