Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про надання роз'яснень щодо необхідності зміни назви підрозділів, які здійснюють інкасацію коштів та перевезення валютних цінностей, Національний банк

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ Генеральний департамент регулювання грошового обігу

ЛИСТ

 • 04.05.2012  № 11-213/1996-4615
 • Територіальним управлінням Національного банку України, банкам України

  Про надання роз'яснень

  Ураховуючи запити банків щодо необхідності зміни назви підрозділів, які здійснюють інкасацію коштів та перевезення валютних цінностей, у зв'язку із прийняттям Змін до Інструкції з організації перевезення валютних цінностей та інкасації коштів у банківських установах в Україні, затверджених постановою Правління Національного банку України від 30.01.2012 № 26( z0254-12 ), зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 20.02.2012 за № 254/20567, повідомляємо таке.

  Згідно із Законом України "Про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання діяльності банків" від 15.02.2011 № 3024-VI( 3024-17 ) були внесені зміни, зокрема, до статті 47 Закону України "Про банки та банківську діяльність" ( 2121-14 ), що стосуються діяльності банків з інкасації коштів та перевезення валютних цінностей. Якщо до внесення змін банки мали право здійснювати перевезення валютних цінностей та інкасацію коштів, то відповідно до діючої редакції (пункт 5 частини шостої зазначеної статті) банк має право здійснювати діяльність щодо інкасації коштів та перевезення валютних цінностей.

  Оскільки зазначені зміни мають редакційний характер і не стосуються функцій та суті операцій, які проводитимуть підрозділи, що здійснюють інкасацію коштів та перевезення цінностей, уважаємо зміни назви цих підрозділів, а також реквізитів печаток та інших документів, що використовуються в роботі, необов'язковими.

  Заступник Голови

  В.І. Ричаківська


   

  Про надання роз'яснень щодо необхідності зміни назви ..., автор —
  Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}