Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення та введення в експлуатацію системи відеоконференцзв'язку

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА

від 28 березня 2012 р. № 313 Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення та введення в експлуатацію системи відеоконференцзв'язку з метою проведення слідчих та інших процесуальних дій

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України( 2456-17 ) Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення та введення в експлуатацію системи відеоконференцзв'язку з метою проведення слідчих та інших процесуальних дій ( 313-2012-п ), що додається.

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2012 р. № 313

ПОРЯДОК використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення та введення в експлуатацію системи відеоконференцзв'язку з метою проведення слідчих та інших процесуальних дій

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті у складі видатків за програмою 0501010 "Організаційне забезпечення діяльності судів та установ судової системи" для створення та введення в експлуатацію системи відеоконференцзв'язку з метою проведення слідчих та інших процесуальних дій (далі — бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти спрямовуються на:

розроблення проектної документації для створення та забезпечення функціонування системи відеоконференцзв'язку (далі — система);

 • закупівлю програмного забезпечення, операційних систем;
 • створення виділених каналів зв'язку;
 • закупівлю, встановлення, виконання пусконаладжувальних робіт та введення в експлуатацію серверного, мережевого та телекомунікаційного обладнання, комп'ютерної техніки, комплексів аудіо- та відеотрансляції, аудіо-, відеозапису та його відтворення;

 • створення внутрішніх комп'ютерних мереж.
 • 3. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Державна судова адміністрація.

  4. Оплата виконаних робіт здійснюється на підставі актів фактично виконаних робіт у межах видатків, передбачених кошторисом.

  5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

  Розрахунки здійснюються виключно за фактично поставлені товари, виконані роботи і надані послуги.

  Закуплене обладнання встановлюється у відповідних установах, органах та передається на їх баланс.

  6. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

  7. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.


   

  Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених ..., автор —
  Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}