Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про Порядок розподілу керівних посад в окружних виборчих комісіях з виборів народних депутатів України між суб’єктами подання кандидатур до складу цих

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

 • від 5 квітня 2012 року № 63
 • Про Порядок розподілу керівних посад в окружних виборчих комісіях з виборів народних депутатів України між суб’єктами подання кандидатур до складу цих комісій на чергових виборах народних депутатів України  28 жовтня 2012 року

  Відповідно до частин дев’ятої, десятої статті 27, підпункту 1 пункту 4 розділу ХV Закону України "Про вибори народних депутатів України"( 4061-17 ), керуючись статтями 11 — 13 ( 1932-15 ), пунктом 2 статті 17( 1932-15 ), пунктом 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію"( 1932-15 ), Центральна виборча комісія постановляє:

  1. Затвердити Порядок розподілу керівних посад в окружних виборчих комісіях з виборів народних депутатів України між суб’єктами подання кандидатур до складу цих комісій на чергових виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року (додається).

  2. Цю постанову розмістити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

  Голова Центральної виборчої комісії

  В. ШАПОВАЛ

  Додаток до постанови Центральної виборчої комісії від 5 квітня 2012 року № 63

  ПОРЯДОК розподілу керівних посад в окружних виборчих комісіях з виборів народних депутатів України між суб’єктами подання кандидатур до складу цих комісій на чергових виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року

  Цей Порядок відповідно до частин дев’ятої, десятої статті 27, підпункту 1 пункту 4 розділу ХV Закону України "Про вибори народних депутатів України"( 4061-17 ) (далі — Закон) визначає процедуру розподілу керівних посад в окружних виборчих комісіях з виборів народних депутатів України (далі — окружна виборча комісія) між суб’єктами внесення подань кандидатур до складу цих комісій на чергових виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року.

  1. Суб’єктами подання кандидатур до складу окружних виборчих комісій на чергових виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року є:

  1) депутатські фракції, про сформування та реєстрацію яких у Верховній Раді України шостого скликання було оголошено на пленарному засіданні;

  2) політичні партії — суб’єкти виборчого процесу.

  Кожний суб’єкт подання кандидатур до складу окружних виборчих комісій має право на пропорційну частку кожної категорії керівних посад у складі окружних виборчих комісій — голів, заступників голів та секретарів комісій.

  2. Частка кожної категорії керівних посад для кожного суб’єкта подання кандидатур до складу окружних виборчих комісій визначається відповідно до кількості кандидатур, включених від цього суб’єкта до складу окружних виборчих комісій, у відношенні до загальної кількості осіб, включених до складу окружних виборчих комісій.

  3. Пропорційна частка кожної категорії керівних посад в окружних виборчих комісіях для суб’єктів подання, від яких до складу відповідних комісій включені кандидатури, визначається у такій послідовності:

  1) обчислюється кількість кандидатур, включених до складу окружних виборчих комісій окремо від кожного суб’єкта подання (позначається літерою "B"), та загальна кількість кандидатур, включених до складу окружних виборчих комісій від усіх суб’єктів подання, що дорівнює сумі всіх "В" (позначається літерою "C");

  2) визначається кількість кожної категорії керівних посад у складі окружних виборчих комісій, що підлягають розподілу між суб’єктами подання (позначається літерою "D"), як різниця між загальною кількістю окружних виборчих комісій та кількістю окружних виборчих комісій, до складу яких кандидатури від суб’єктів подання не включено;

  3) пропорційна частка (позначається літерою "А") кожної категорії керівних посад від кожного суб’єкта подання — голів, заступників голів та секретарів в окружних виборчих комісіях обчислюється за формулою:

  A = (B : C) х D.

  4. Відповідно до визначеної за вказаною формулою пропорційної частки для кожного суб’єкта подання встановлюється кількість посад голів, заступників голів та секретарів, що виділяються суб’єкту подання у складі окружних виборчих комісій. З отриманого числа визначаються ціла та дробова його частини.

  Ціла частина числа повинна дорівнювати кількості відповідної категорії керівних посад, що виділяються для суб’єкта подання у складі окружних виборчих комісій, а сума таких чисел, визначена для кожного суб’єкта подання, повинна дорівнювати кількості посад у складі окружних виборчих комісій, які вважатимуться розподіленими між суб’єктами подання.

  Кількість керівних посад, що залишаються нерозподіленими, визначена як різниця кількості кожної категорії керівних посад у комісіях, що підлягають розподілу ("D"), та загальної кількості розподілених посад цієї категорії, почергово по одній посаді виділяються суб’єктам подання відповідно до максимальних дробових частин чисел, отриманих за результатами обчислення для суб’єктів подання пропорційної частки керівних посад. У разі рівних дробових частин чисел, обчислених для декількох суб’єктів подання, черговість розподілу посад між ними встановлюється за датою та часом надходження їх подань до Центральної виборчої комісії.

  Розподіл відповідних керівних посад припиняється у разі, якщо сума кількостей виділених для кожного із суб’єктів подання посад голови, заступника голови та секретаря окружних виборчих комісій дорівнюватиме кількості керівних посад, що підлягали розподілу між суб’єктами подання у цих комісіях.

  5. Рішення про призначення на керівні посади в кожній окружній виборчій комісії приймається Центральною виборчою комісією під час утворення окружних виборчих комісій та оформляється однією постановою Центральної виборчої комісії.

  При цьому голова, заступник голови та секретар окружної виборчої комісії повинні бути представниками різних суб’єктів подання.

  Під час визначення керівних посад суб’єктам подання забезпечується приблизна рівномірність територіального розподілу посад, отриманих представниками кожного суб’єкта подання.

  6. У разі ненадходження у достатній кількості подань щодо призначення відповідних осіб на посаду голови, заступника голови та секретаря окружної виборчої комісії і неможливості формування керівного складу такої комісії за поданням суб’єктів подання відповідно до вимог Закону на керівну посаду в окружній виборчій комісії може бути призначено особу, включену до складу комісії за поданням Голови Центральної виборчої комісії.

  Секретар Центральної виборчої комісії


   

  Про Порядок розподілу керівних посад в окружних виборчих ..., автор —
  Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 2.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы